Гостевые книги MBook на облачном хостинге DigitalOcean
Возвращайте до 18% с покупок в интернет-магазинах

Вернуться на сайт

 

Жовтий Клин


Добавить запись || Поиск || Правила

Всего сообщений: 89. Показано 10 сообщений с 60 по 69
Страницы:     << [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] >>

Игорь [Саратов]
Спасибі велике я навчився трохи говорити по українськи тепер розмовляю з одним з Україною!!!
09.04.11 19:16
Комментировать
Сергій [м.Єнакіеве]
Вітаю шановна громада! Дуже радію за такий надзвичайно цікавий сайт. Уклін засновникам сайту.Слава Україні.
14.03.11 15:36
Комментировать
Дуліб Дат
Зацікавленим давньою історією.
Стаття з історії давнього слов"янства, що розкриває основи найдревнішого світобачення росів під назвою "Роський світ, роський мир: істина - в Творці!"  
( http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/116 )

26.09.10 16:01
Комментарии посетителей:
 • Дуліб Дат
  P.S.
  Непрочитані слов"янські назви.
  Про що говорять древні дулібські гідроніми?  Чому річка Красна стала річкою Рось?  Роси-дуліби та обри-авари: діяння предків, як це було?  
   Дослідження під заголовком "Про назву річки Рось та аварів"  на -  http://rivne-surenzh.com.ua/ua/research/historical
  01.11.10 16:00
Комментировать
Роман [Самара] [http://www.fest-radio.monastyryska.com]
Фест радіо Забава було засноване у 2008 році при розробці сервісів Монастириського міського інтернет порталу. Так сталось, що з часом додаток переріс у самостійний і що саме основне затребуваний проект. Ніхто незнав, тай незнає що зі всього то вийде. Але час плине, як води Дністра, все довкола міняється, а ми все ще є. Ось так і було вирішено, що якщо Ми ще є, значить нам жити.
 
Скорим часом було сформовно формат радіостанції, він не знайшов жодної існуючої назви, а тому був підписаний великим і повністтю висвітлюючим тестом:
Проект Фест радіо. Цілодобово для вас 24 години радіостанція Фест радіо Забава. Краще з української традиційної фолк та автентичної музики. Ми відібрали для вас кращі українські фолк гурти України, які тільки нам вдалось знайти. І ми продовжуємо шукати для вас шедеври фолка. Будем дуже раді співпраці з гуртами і з задоволенням приймемо в ротацію вашу музику.  Забава це радіо для відпочинку, для активного відпочинку. Якщо слухач, слухаючи радіо Фест Забава, не зможе просто зараз пуститися у танок, то на стільці підскакувати вже точно буде. Якось воно виходить, що з такою музикою гуляння гуляти - це запросто. Але так і має бути, вона ж для цього й призначена.
 
Завітавши на нашу офіційну іменку в мережі інтернету   (www.fest-radio.monastyryska.com), пані та панове можуть послухати звичні люду народні пісні в сучасному виконанні, але саме в тому стилі, як їх співають на усіх народних гуляннях.
Ми стараємось збудувати для Вас, ні, скоріше разом з Вами добре місце для вашого відпочинку, таке. щоб за те не було би встидно нам перед своїми рідними і усією вкраїнською громадою, звідки б вона не  була.
Ми активно співпрацюємо з студіями звукозапису, і саме основне запрошуємо до співпраці гурти і виконавців хто співає на нашій рідній мові. Пишіть свої пісні у форматі мп3 і нажсилайте нам. Пишіть нам за адресою  radio
 
Офіційна іменка радіо: http://www.fest-radio.monastyryska.com
Адреса аудіо потоку: http://stream5.radiostyle.ru:8005/fest-radio
Адреса M3U плейлиста: http://stream5.radiostyle.ru:8005/fest-radio.m3u
Бітрэйт: 64 kbps   (24000Hz)
МИ у Рейтингах:
http://guzei.com/online_radio/listen.php?online_radio_id=...
http://www.radio-rating.ru/cat/radio/833
 
Наша кнопочка для Вашого сайту чи блогу:
 
   
Код:
<a href="http://www.fest-radio.monastyryska.com" title="Цілодобово для вас 24 години радіостанція Фест радіо Забава. Краще з української традиційної фолк та автентичної музики."><img src="http://fest-radio.monastyryska.com/fest_radio.gif&# 34; border="0" alt="Цілодобово для вас 24 години радіостанція Фест радіо Забава. Краще з української традиційної фолк та автентичної музики."   /></a>

 
 
 
 
Всіх Вам благ і хорошого настрою. Організатор і засновник Фест радіо Забава - Роман

30.09.10 15:31
Комментировать
В’ячеслав Теркулов
Шановний Ігорю Івановичу, нажаль ваша СМСка прийшла у скороченому вигладі - там нема вашої електронної адреси. Я залишив тут свою. З повагою, В’ячеслав Теркулов
11.02.10 12:41
Комментировать
Валентина [Київ]
Науково-дослідний інститут українознавства Міністерства освіти і науки України повідомляє про Міжнародний конгрес у Києві за даною темою
 
22-23 жовтня 2009 року в Києві відбудеться Третій Міжнародний конгрес «УКРАЇНСЬКА ОСВІТА У СВІТОВОМУ ЧАСОПРОСТОРІ» Обговорюється проблема: «Українознавство і реформування освіти в Україні».  
 
Метою Конгресу буде вироблення пропозицій щодо стратегії та політики розвитку національної освіти в Україні, шляхів і засобів їх реалізації.
 
Планується робота за напрямами:
 
1. Українознавство і трансформація змісту національної освіти та виховання.
 
2. Національно-гуманістичні орієнтири освітньо-виховного процесу в дошкільних, середніх та позашкільних навчальних закладах.
 
3. Стан, проблеми, перспективи розвитку вищої освіти в Україні.  
 
4. Українознавство у ВНЗ. Українознавчі центри і кафедри українознавства: концепція, структура, зміст.
 
5. Модернізація системи управління освітою: проблеми підготовки педагогічних кадрів. Інститути післядипломної педагогічної освіти в українському науково-освітньому просторі. Підготовка кадрів вищої кваліфікації через аспірантуру і докторантуру.
 
6. Інноваційні технології в освіті. Проблеми оцінювання якості освіти.  
 
7. Українознавча спрямованість державних стандартів, програм, підручників для ЗНЗ та ВНЗ України.
 
8. Стратегії мовної освіти в Україні.
 
9. Українське шкільництво за кордоном. Діяльність українознавчих центрів у діаспорі.
 
Сподіваємось на Вашу участь у роботі Міжнародного конгресу.  
 
Заявки потрібно надіслати до 10 вересня 2009 року.
 
1. У заявці просимо повідомити: прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи, навчання, назву ВНЗ, наукової чи державної установи, школи, факультету, кафедри, науковий ступінь, вчене звання, посаду, адресу, телефон   (домашній і службовий), а також тему доповіді чи повідомлення, назву секції.  
 
2. Оргкомітет планує опублікувати Тези доповідей учасників Конгресу до початку його роботи. Отже, необхідно разом із заявкою подати тези доповіді   (на папері та електронних носіях) обсягом 2,5 сторінки   (4.500 др.зн. з пробілами), через 1,5 інтервали, 14 кегель, поля 2 см з усіх сторін. Тези будуть публікуватися в авторській редакції.
 
3. За матеріалами Конгресу передбачається опублікування журналу «Українознавство» та «Збірника наукових праць НДІУ»   (фахові видання з історичних та філософських наук). Наукові статті   (на папері та електронних носіях), написані згідно з вимогами до публікацій у журналі «Українознавство» або «Збірнику наукових праць НДІУ»   (на вибір авторів) необхідно передати відповідальним працівникам оргкомітету під час роботи Конгресу.   (Назви в тезах доповідей та в наукових статтях можуть відрізнятися).
 
Заявки, тези, статті надсилати на адресу: 01135, м. Київ, вул. Ісаакяна, 18, Науково-дослідний інститут українознавства МОН України, Ярошинському О.Б.
 
Контактний телефон:   (044) 238-08-64 – приймальна; 236-01-28   (внутр. 118) – Ярошинський О.Б.,  
 
тел./факс   (044) 236-01-02; e-mail:  yarosch, ya

08.07.09 20:42
Комментировать
Валентина [Київ]
«Україністика в Росії: історія, стан, тенденції розвитку»  
Інформаційний лист №1 оргкомітету названої Міжнародної науково-практичної конференції в Москві 11-12 листопада 2009 року
Международная ассоциация украиноведения, Институт искусствоведения, фольклористики и этнологии им. М. Рыльского Национальной академии наук Украины, Уфимский филиал ГОУ ВПО «Московский государственный гуманитарный университет им. М.А. Шолохова», Международный институт образования, культуры и связей с диаспорой Национального университета «Львовская политехника», Культурный центр Украины в Москве, Библиотека украинской литературы при поддержке Посольства Украины в РФ, Объединения украинцев России, Федеральной национально-культурной автономии «Украинцы России».
Уважаемые коллеги! Приглашаем Вас принять участие в работе Международной научно-практической конференции «Украинистика в России: история, состояние, тенденции развития», которая состоится в 11-12 ноября 2009 г. в г. Москве.
Цель конференции – на междисциплинарном уровне проследить основные этапы и результаты развития украинистики в отечественном научном, образовательном и социокультурном пространстве   (Российская империя – СССР – Российская Федерация).  
К участию в конференции приглашаются историки, этнографы, лингвисты, фольклористы, культурологи, политологи, руководители и представители национально-культурных обществ и все интересующиеся проблемами украинистики.
В ходе конференции предлагается обсудить следующие проблемы:
- украинистика как область гуманитарного знания: статус, структура, институты и т.д.;
- историографические традиции изучения Украины и украинцев в России;  
- источниковая база российской украинистики;
- история формирования украинской «восточной диаспоры», заселение областей и регионов России, демографические и миграционные процессы;
- материальная и духовная культура украинцев России в этнографических исследованиях;  
- деятельность научно-образовательных и исследовательских центров украинистики в России;
- опыт преподавания предметов украиноведческого цикла в российской системе образования;
- украинская пресса в России: от «Основы» до наших дней;
- украинская литература: российские адреса;
- украиника в библиотеках России: проблемы формирования фондов и их использование;
- российская украиника: персоналии, вклад украинцев в развитие российской государственности, науки, культуры, экономики, политики и военного дела;
- задачи создания энциклопедии «Украинцы России».
Круг вопросов открыт для Ваших предложений.Рабочие языки конференции: русский, украинский.
Прием заявок, тезисов выступлений и оплата организационного взноса в размере 150 руб. за 1 стр.  ведется до 01 ноября 2009 г. Подробнее на сайте:www.kobza.com.ua

07.06.09 10:10
Комментировать
Олексiй [Ростов на Дону] [http://www.ukrajnci.ru]
Хороший сайт! Только, вот, не получается с Вами связаться
20.03.09 20:46
Комментарии посетителей:
 • Вовчик [email] [Київ]
  У мене теж не виходить звязатися з власниками сайту!
  25.05.09 10:07
Комментировать
Наталка
А є тут хто живий? Чи можна з вами якось поспілкуватись?
06.04.09 04:28
Комментировать
Михаил Афанасьев [Одесса]
Очень приятно ,что есть такой сайт.Мои родственники по линии матери -этнические украинцы  из села Коростино Котовского района Волгоградской области.Я бываю там и многих знаю.К сожалению коренное население очень приуменьшилось за последние 20 лет и украиномовных осталось очень мало.[b][img]
13.03.09 16:57
Комментировать

Страницы:     << [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] >>

Добавить новое сообщение


Имя*:
Email:
URL:
Город:
ICQ:
Не показывать email
Личное сообщение
      для владельца книги
Сообщение*: 3000
цитата закрыть теги
все коды