Гостевые книги MBook на облачном хостинге DigitalOcean

Вернуться на сайт

Гостевая книга


Добавить запись || Поиск || Правила

Всего сообщений: 23. Показано 10 сообщений с 4 по 13
Страницы:     << [1] [2] [3] >>

13 Имя: Учні 10 апреля 2012г. в 10:33
         Школа – другий дім для учнів 3-В класу. В ній просторі, затишні класи,  великий актовий і спортивний зали.  У школі працюють різні гуртки, які може відвідувати кожна дитина. Щира, вимоглива і доброзичлива вчителька  Ковтун Галина Миколаївна завжди піклується про  наш клас, прагне дати якнайкращі знання дітям. Наш клас невеликий, дуже дружній. Ми часто беремо участь у різних олімпіадах, конкурсах, змаганнях. Ми дуже любимо навчатися в нашій школі. Адже в початковій школі діти здобувають  найперші знання, які на сьогодні  надаються висококваліфікованими вчителями  Решетилівської ЗОШ І ступеня.
Комментировать
12 Имя: Батьки учнів 2-В класу 10 апреля 2012г. в 08:09
Безперечно, батьківське виховання є найголовнішим для дитини. Проте, наша школа є другою домівкою для дітей, де вчителі навчають їх пізнавати світ, розширювати свій світогляд, поважати старших. Класного керівника Валерію Олексіївну діти називають другою мамою. Вона завжди їх оберігає і підтримує. В школі діти отримують цінні знання, приймають участь у різних конкурсах, де розвивають свою творчість, а також багато подорожують містами України.        
Комментировать
11 Имя: Учень 2- В класу 10 апреля 2012г. в 04:28
Мені дуже подобається навчатися в школі,я дізнаюся дуже багато цікавої і корисної інформації.Мій класний керівник, Коровіна Валерія Олексіївна-хороша і добра людина.Вона завжди  знаходить підхід до кожного з нас,а нас у неї 29.Я її можу назвати моя друга мама!!!
Комментировать
10 Имя: Батьківський комітет 3-В класу 9 апреля 2012г. в 15:08
Давно відома істина: діти - наше майбутнє. І яким воно буде, залежить від батьків, вихователів. вчителів.Завдяки вчителю початкових класів діти долають перші сходинки до Країни Знань.Ведучи своїх дітей до 1 класу, ми хвилювалися, чи знайде дитина розуміння, підтримку, одним словом кажучи - " спільну мову з учителем".Та сьогодні ми, всі батьки 3-В класу,з впевненістю можемо сказати, що за своїх дітей спокійні, бо довірили їх чуйному, доброму,справедливому,а головне-відданому своїй справі педагогу-Ковтун Галині Миколаївні.Це не просто слова,а наша батьківська оцінка роботи вчителя, Ковтун Г.М.,яку вона заробила своїм трудом, любов'ю,розумінням і дітей, і батьків.Ми дуже вдячні Галині Миколаївні, адже вона з душею підходить до будь-якої справи і завжди на першому плані у неї дитина.
Комментировать
9 Имя: Батьківський комітет 3-А 9 апреля 2012г. в 10:20
Дуже задоволені навчально-виховною роботою учнів 3-А класу. Класний керівник Ковалевська Н.Н. вміло поєднує навчальну та виовну роботу. Цікаво проходять уроки та виховні заходи в класі. Діти охоче приймають участь в заходах, які проводить класний керівник. Нещодавно відбулося свято "Надійшла весна прекрасна" діти співали, танцювали, водили хороводи, проводили різні конкурси, ігри, розповідали легенди про птахів та квіти.
Комментировать
8 Имя: Мама 6 апреля 2012г. в 07:55
Город: Решетилівка
У мене дитина ходить до Вашої школи.  Вчителі вимогливі,  тому і знання гарні.Школа розвиває  дитину.Педагог-організатор і класний керівник зможуть знайти талант у дитини навіть, якщо він десь глибоко сховався.
Школа дійсно хороша.
Комментировать
7 Имя: настя середа 29 марта 2012г. в 19:21
Город: решетилівка
моя школа най лутша від усіх
Комментировать
6 Имя: влад і ваня 22 марта 2012г. в 14:01
ми любимо свою рідну школу!!! Нас тут навчають талановиті вчителі!!!  
Комментировать
5 Имя: 4-в 22 марта 2012г. в 13:58
школа це супер місце ми дізнаємося багато нового               УЧНІ 4-В класу
Комментировать
4 Имя: Даринка 15 марта 2012г. в 18:46
Я ЛЮБЛЮ СВОЮ РІДНУ ШКОЛУ
Комментировать

Страницы:     << [1] [2] [3] >>

Добавить новое сообщение


Имя*:
Email:
URL:
Город:
ICQ:
Не сохранять в Cookies
Уведомить об ответе на email
Не показывать email
Личное сообщение
      для владельца книги
Сообщение*: 3000
цитата закрыть теги
все коды